Už sme na dne ?

Dnešný výkon je opäť veľké sklamanie. Od zostupu do C skupiny Ligy národov nás už asi nič nezachráni.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Ani oddýchnutí hráči ( nehrali so Škótskom ) nám dnes nepriniesli potrebné víťazstvo na záchranu v B skupine Ligy národov. Po katastrofálnom úvode ( mohlo byť aj 0 : 5 ) a veľkých chybách v obrane, sme dostali veľký darček. Marek dal krásny gól, pridali sme aj druhý a v mužstve súpera nastal kolaps, bitka. Stačilo ešte trocha lepšieho zakončenia na začiatku druhého polčasu a sen sa nám mohol splniť.

Ale po 70 minútach oddýchnuté mužstvo prestalo behať a Izraelu si s nami robil , čo len chcel. A chcel VYHRAŤ a aj to urobil. Treba uznať že zaslúžene.